17. Aprīlis 2018 12:21
Jaunumi
MK pagarina Ilonas Spures pilnvaras IeVP vadītājas amatā
Zane Bitere, LETA

Otrdien, 17. aprīlī, pēc tieslietu ministra Dzintara Rasnača ieteikuma Ministru kabinets pagarināja Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniecei ģenerālei Ilonai Spurei termiņu Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieces amatā līdz 2023. gada 18. jūlijam.

Kā norāda tieslietu ministrs Dz. Rasnačs, Latvijas ieslodzījuma vietu sistēmā I. Spures vadībā ir ieviesti starptautiskajiem standartiem atbilstoši risinājumi – gan infrastruktūras, gan darbinieku un sabiedrības drošības uzlabošanā. Piesaistot Norvēģijas finanšu instrumenta un Eiropas Sociālā fonda līdzekļus, pilnveidotas arī resocializācijas programmasnodrošinātas jaunas atkarību mazināšanas iespējas ieslodzītajiem, kā arī atbalsta programmas ieslodzīto un bijušo ieslodzīto karjeras plānošanai.

“Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieces Ilonas Spures pārziņā ir ļoti atbildīga joma, kurā ir izvirzīti arī svarīgi uzdevumi – turpināt noziegumu recidīva mazināšanai atbilstošas sodu izpildes sistēmas veidošanu, pilnveidot ieslodzīto resocializācijas pasākumus, kā arī paaugstināt tās efektivitāti, reformējot darbinieku atlases un viņu apmācības sistēmu,” atzīst tieslietu ministrs.

Savukārt Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece I. Spure ambiciozi apņemas turpināt iesākto darbu Tieslietu ministrijas noteiktās kriminālsodu izpildes politikas īstenošanā, pilnveidojot ieslodzīto resocializācijas sistēmu, auditējot esošo resocializācijas līdzekļu efektivitāti un atbilstību atkārtotu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanas risku mazināšanai, kā arī veicinot atbalsta sistēmas izveidi sabiedrībā pēc ieslodzītā atbrīvošanas no ieslodzījuma vietas.

Papildu informācija

Novērtējot I. Spures ieguldījumu tiesiskas valsts stiprināšanā, 2016. gadā I. Spure saņēma tieslietu ministra Dzintara Rasnača balvu “Jaunrade tiesiskai Latvijai”. Par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi un labiem darba rezultātiem Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniecei ar Ministru kabineta lēmumu pērn tika piešķirta ģenerāļa dienesta pakāpe.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 181 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties