13. Jūnijs 2018 09:20
Jaunumi
Baltijas valstu simtgades gadā Augstākās tiesas tiekas Rīgā

Ceturtdien, 14. jūnijā, Rīgā tiksies trīs Baltijas valstu Augstāko tiesu priekšsēdētāji un tiesneši, lai kopīgā konferencē atskatītos uz tiesu sistēmu attīstību valstu pirmajā simtgadē.

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Augstāko tiesu ikgadēja tikšanās ir tradīcija, un īpašajā visu Baltijas valstu simtgades gadā tā notiek Rīgā.

Konferencē “Tiesu sistēmu attīstības simtgades ceļš Baltijas valstīs” katra tiesa dalīsies ar savu vēsturisko pieredzi, akcentējot Augstākajām tiesām un tiesu sistēmām nozīmīgākos notikumus un attīstības procesus simts gados. Latvijas Augstākā tiesa kolēģiem piedāvās arī noskatīties filmu “Senatori”, kas konferences nolūkā tulkota angļu valodā.

Konferences noslēgumā Latvijas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs, Lietuvas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Rimvydas Norkus un Igaunijas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Priit Pikamäe Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Simtgades Tautas grāmatu plauktam dāvinās katrs savu nozīmīgu grāmatu ar īpašu ierakstu.  

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 181 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties