14. Februāris 2017 14:23
Ziņa
Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņem divu notāru zvērestu

Otrdien, 14. februārī, Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņēma notāru Ivetas Ozoliņas un Ineses Morozas zvērestu. 

Iveta Ozoliņa iecelta par zvērinātu notāri Vidzemes apgabaltiesas darbības teritorijā Valkā un Smiltenē, Inese Moroza – Latgales darbības teritorijā Daugavpilī.

Zvērinātās notāres amata pienākumus sāks pildīt no 1. marta.

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs pēc zvēresta pieņemšanas notārēm vēlēja augstu turēt Latvijas notāru labo reputāciju, jo ar notāru vārdu sabiedrībai asociējas stabilitāte un drošība. Savukārt Zvērinātu Notāru padomes izpilddirektore Vija Piziča jaunajām kolēģēm vēlēja ne tikai profesionalitāti, bet arī sirsnību, jo tieši tas ir pirmais, ko klienti novērtē un kas veido priekšstatu par Latvijas valsti, jo notārs ir valsts pārstāvis. 

Zvērināti notāri ir tiesu sistēmai piederīgas personas, kuras pastāv pie apgabaltiesām. Saskaņā ar Notariāta likumu zvērināts notārs iekļaujams zvērinātu notāru sarakstā un var sākt pildīt amata pienākumus tikai pēc tam, kad viņš apdrošinājis profesionālās darbības rezultātā iespējamā zaudējuma risku un devis Augstākās tiesas priekšsēdētājam zvērestu.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākās ziņas
AKTUĀLI
CITAS ŠĪ AUTORA ZIŅAS
Iestāžu un institūciju ziņas
Kopumā 169 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties