31. Maijs 2016 13:35
Jaunumi
Latvijas Tiesnešu mācību centrs konkursa kārtībā aicina darbā programmu vadītāju civiltiesību jomā
1

Prasības:

  • augstākā juridiskā izglītība vai nepabeigta augstākā juridiskā izglītība,
  • labas komunikācijas spējas, iniciatīva un mērķtiecība,
  • prasme organizēt savu darbu un strādāt komandā,
  • latviešu un angļu valodas prasmes (B2 līmenis), vēlams arī citu ES valodu prasmes,
  • zināšanas par vai vēlme apgūt projektu vadību,
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).

Pienākumi:

  • atbildība par programmām, kas tiek izstrādātas civiltiesību jomā,
  • koordinēt mācību programmu izstrādi, nodrošināšanu un izvērtēšanu,
  • sekot līdzi izmaiņām likumdošanā, tiesu nolēmumiem gan Latvijā, gan ES,
  • piedalīties dažādu nacionālo un starptautisko projektu, kas saistīti ar tiesnešu, tiesu darbinieku izglītošanu, vadīšanā un realizācijā.

Piedāvājam:

  • interesantu darbu nelielā un draudzīgā kolektīvā,
  • iegūt starptautisko pieredzi juridisko profesiju profesionālās pilnveides īstenošanā,
  • uz sasniegumiem balstītas profesionālās izaugsmes un atalgojuma iespējas,
  • pilnu darba slodzi.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 6. jūnijam uz Latvijas Tiesnešu mācību centru, Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050. E-pasts: zane@ltmc.lv.

1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jānis
31. Maijs 2016 / 15:56
0
ATBILDĒT
Ir jocīgi, kad sludinājumos neraksta vismaz minim;ālo algu, lai cilvēks zina, vai vispār ir vērts traucēt darba devēju ar savu kandidatūru.
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 269 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties